Nowa odsłona AlmiDecor

Nowa odsłona AlmiDecor

Opublikowany

AlmiDecor, znana i ceniona marka premium z branży wyposażenia wnętrz, zmienia swoją formułę i prezentuje się w nowej odsłonie. AlmiDecor z nowym inwestorem - Grupą Fargotex, ma być odpowiedzią dla klientów ceniących indywidualność i wyjątkowość we wnętrzach. Marka od początku swojego istnienia intryguje i inspiruje, proponując odbiorcom różnorodność klimatów we wnętrzach, łącząc współczesny design z klasyką. W nowej odsłonie kładzie duży nacisk na promocję współczesnego designu, wchodząc we współpracę z najlepszymi na świecie markami, otwierającymi nowe kierunki w tej dziedzinie. Dużą częścią nowej oferty będą kolekcje własne marki.

Podążając za najnowszymi trendami, marka AlmiDecor zmienia swoją specyfikę, poszerzając ofertę o nowe style, marki i produkty w kategorii Premium. Nowe AlmiDecor ma łączyć klasykę z nowoczesnością i w jeszcze większym stopniu wprowadzać do oferty współczesny design. Oprócz tego, rozbudowuje kolekcje sygnowane własnym logo, pochodzące od najlepszych dostawców z Polski, Europy i najdalszych zakątków świata. Chce także zaskakiwać własnymi aranżacjami wnętrz, edukować i przybliżać klientom najmodniejsze kierunki w ich urządzaniu. Jednym z kroków ku tym zmianom było rozpoczęcie współpracy z cenioną i uznaną polską artystką i projektantką - Dorotą Koziarą, która objęła funkcję Dyrektora Artystycznego marki.

Nowa platforma handlowa i showroom w Warszawie
W sierpniu 2017 roku marka AlmiDecor uruchomiła nowoczesną platformę internetową, dostosowaną do najwyższych standardów e-commerce - z intuicyjną kategoryzacją produktów, zaawansowanym mechanizmem filtrowania, wygodnym procesem transakcyjnym, szczegółowymi opisami produktowymi, w pełni dostosowaną do urządzeń mobilnych. Wkrótce platforma ta zostanie odświeżona pod względem designu, oferty i rozwiązań, które mają jeszcze bardziej ułatwiać dobór produktów do konkretnego wnętrza i stylu.

Oprócz tego, we wrześniu 2018 roku, zostanie otwarty pierwszy showroom AlmiDecor w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy. Będzie to miejsce pełne inspiracji, w którym klienci będą mogli znaleźć produkty najwyższej jakości, najlepszych marek i projektantów. Z myślą o wnętrzach użyteczności publicznej, nowe AlmiDecor otwiera dział Contract dla architektów i architektów wnętrz pod inwestycje.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

AlmiDecor_Artwood meble ogrodowe.jpg

grafika | 21,4 MB

Pobierz
AlmiDecor_Artwood dekoracje.jpg

grafika | 15,1 MB

Pobierz
AlmiDecor_dywan Ana.jpg

grafika | 11,3 MB

Pobierz
AlmiDecor_krzesło Francois.jpg

grafika | 10,8 MB

Pobierz
AlmiDecor_dywan Suelo.jpg

grafika | 10,5 MB

Pobierz
AlmiDecor_sofa Lagos lampa wisząca Ultra.jpg

grafika | 8,78 MB

Pobierz
AlmiDecor_łóżko Fanny lampa podłogowa Apen.jpg

grafika | 5,35 MB

Pobierz
AlmiDecor_Christian Lacroix kolekcja Love Who You Want.jpg

grafika | 2,27 MB

Pobierz
AlmiDecor_Nina Ricci ręczniki.jpg

grafika | 2,04 MB

Pobierz
AlmiDecor_Norr fotele i pufy Mammoth.jpg

grafika | 654 KB

Pobierz
AlmiDecor_Alessi dyfuzory i świece zapachowe The Five Seasons.jpg

grafika | 283 KB

Pobierz
AlmiDecor_Alessi dyfuzory i świece zapachowe The Five Seasons_2.jpg

grafika | 85,2 KB

Pobierz
AlmiDecor_Dibbern zastawy stołowe.jpg

grafika | 38,7 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.