Marka AlmiDecor w nowej odsłonie z nowym inwestorem

Marka AlmiDecor w nowej odsłonie z nowym inwestorem

Opublikowany

AlmiDecor, najbardziej rozpoznawalna marka z branży wyposażenia wnętrz, wraz z nowym inwestorem - Grupą Fargotex, ponownie wkracza na polski i zagraniczny rynek. Zmienia swoją formułę, oferując klientom produkty w stylu klasycznym, który był typowy dla marki od początku jej powstania i poszerzając ofertę o najnowsze osiągnięcia polskiego i światowego designu. Dyrektorem Artystycznym marki została Dorota Koziara, znana polska projektantka z siedzibą studia w Mediolanie.

Nowy inwestor i nowy rozdział AlmiDecor
Pod koniec 2017 roku, nowym inwestorem marki została Grupa Fargotex, największy w Polsce dystrybutor tkanin obiciowych i dekoracyjnych. W skład grupy wchodzą także marki: Carpet Decor (producent dywanów), Magic Home i Cosmonova. AlmiDecor po nawiązaniu partnerstwa z Grupą Fargotex z powodzeniem wkroczyło do branży e-commerce, jako nowoczesna platforma sprzedażowa z unikalnymi produktami do wyposażenia wnętrz. Najważniejszym elementem AlmiDecor jest rozwój sklepu internetowego AlmiDecor.com oraz zmiana specyfiki marki. Nowe AlmiDecor ma teraz łączyć klasykę z nowoczesnością oraz poszerzyć ofertę o nowe marki w kategorii Premium i współczesny design. Wzbogacenie gamy produktów o nowoczesnej stylistyce, pozwoli dotrzeć do jeszcze większej grupy klientów. Oferta będzie rozbudowywana w oparciu o ich aktualne potrzeby oraz obowiązujące tendencje w wystroju wnętrz.

Niezmiennie, jednym z głównych celów marki pozostaje inspirowanie swoich klientów oraz dostarczanie im produktów o wyjątkowym designie od uznanych marek i projektantów. AlmiDecor chce zaskakiwać własnymi aranżacjami wnętrz oraz prezentować najnowsze, światowe trendy. Duży nacisk nowe AlmiDecor będzie kłaść na produkty sygnowane własnym logo.  

Dorota Koziara Dyrektorem Artystycznym marki 
Kolejną istotną zmianą w AlmiDecor jest nawiązanie współpracy z Dorotą Koziarą, czołową polską projektantką, która objęła funkcję Dyrektora Artystycznego. Projektantka od lat współpracuje z uznanymi, światowymi markami, m.in. z guru współczesnego designu Alessandro Mendinim i Atelier Mendini w Mediolanie, projektuje między innymi dla takich marek jak Christian Dior, Alessi, Swatch, Philips. Zajmuje się także promocją i krytyką designu oraz promuje współczesny design w świecie jako Art Dyrektor wielu wystaw.

AlmiDecor w nowej odsłonie to marka, która ma być odpowiedzią dla klientów, którzy cenią indywidualność i wyjątkowość we wnętrzach zarówno tych użyteczności prywatnej, jak i publicznej. Atmosfera wnętrz, w których przebywamy wpływa na nasze samopoczucie, budzi w nas emocje. Chcemy proponować klientom szeroką ofertę produktów, dzięki którym każdy będzie mógł według własnego gustu zbudować swoje niepowtarzalne wnętrza, a my będziemy wspomagać w tym klientów zarówno prywatnych, jak i architektów rozbudowując ofertę AlmiDecor Contract. Stawiamy na współczesny design, nie bojąc się łączyć go z dobrą klasyką. Tak tworzone wnętrza budują przyjazną, indywidualną atmosferę gdzie historia łączy się ze współczesną kreatywnością i innowacyjnością. W dziedzinach współczesnego designu współpracujemy z przodującymi w świecie markami w tej dziedzinie. W nowym AlmiDecor kładziemy duży nacisk na tworzenie kolekcji pod marką własną AlmiDecor.

Dorota Koziara, Art Dyrektor AlmiDecor

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

AlmiDecor_Christian Lacroix dywan Grand Tour fotel Broome.jpg

grafika | 10,3 MB

Pobierz
AlmiDecor_wazony_Casa Alegre kolekcja Shine.jpg

grafika | 7,23 MB

Pobierz
AlmiDecor_kanapa Napier lampa Amely.jpg

grafika | 7,03 MB

Pobierz
AlmiDecor_żyrandol Elso_Artwood stolik Fredo.jpg

grafika | 7 MB

Pobierz
AlmiDecor_kolekcja Renesans design by Dorota Koziara.jpg

grafika | 6,63 MB

Pobierz
AlmiDecor_Designers Guild dywany Impasto i Chareau.jpg

grafika | 6,61 MB

Pobierz
AlmiDecor_Alessi korkociąg Anna G. design by Alessandro Mendini.jpg

grafika | 5,79 MB

Pobierz
AlmiDecor_lampy Rosto_Swarzędz Home stolik Fil.jpg

grafika | 4,86 MB

Pobierz
AlmiDecor_stół Mezzana.jpg

grafika | 4,1 MB

Pobierz
AlmiDecor_dywany.jpg

grafika | 1,96 MB

Pobierz
AlmiDecor.jpg

grafika | 1,24 MB

Pobierz
AlmiDecor_VistaAlegre kolekcja Caribe design by Christian Lacroix.jpg

grafika | 869 KB

Pobierz
AlmiDecor_Alessi dyfuzory i świece zapachowe design by Marcel Wanders.jpg

grafika | 566 KB

Pobierz
AlmiDecor_Christian Fischbacher Exotic Gardening.jpg

grafika | 342 KB

Pobierz
AlmiDecor_Alessi Tegamino design by Alessandro Mendini.jpg

grafika | 163 KB

Pobierz
AlmiDecor_Alessi Dressed collection design by Marcel Wanders.jpg

grafika | 167 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.