AlmiDecor z nowym inwestorem

AlmiDecor z nowym inwestorem

Opublikowany

AlmiDecor, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek z branży wyposażenia wnętrz, właśnie ogłosiła nawiązanie partnerstwa z największym, polskim dystrybutorem tkanin meblowych i dekoracyjnych -  Fargotex Group. Współpraca ma na celu wsparcie marki w realizacji planu rozwoju nowoczesnej platformy sprzedażowej, poinformował Prezes spółki AlmiDecor, Aleksander Mrozek.

Nowy rozdział z nowym inwestorem
AlmiDecor prowadzi swoją działalność od 1991 roku. Do 2013 roku, główną siecią dystrybucji marki były sklepy stacjonarne zlokalizowane w największych centrach handlowych w Polsce. Dziś firma stawia na rozwój w branży e-commerce kontynuując swoją działalność jako nowoczesny sklep internetowy z unikalnymi produktami wysokiej jakości do wyposażenia wnętrz. Zmiana modelu biznesowego wiązała się także z rozpoczęciem współpracy z nowym inwestorem – Fargotex Group. - Nawiązanie relacji inwestorskich z podmiotem z tej samej branży to świadomy i zdecydowany krok w stronę rozwoju naszej firmy. AlmiDecor i Fargotex Group łączą te same wartości – wysoka jakość oferowanych produktów, chęć nieustannego rozwoju oraz dbałość o obsługę klienta – wyjaśnia Aleksander Mrozek, Prezes spółki AlmiDecor.com. Współpraca obu firm ma na celu przede wszystkim rozwój nowej platformy sprzedażowej AlmiDecor.com oraz poszerzanie oferty sklepu o nowe marki i kategorie produktowe.
Fargotex Group to czołowy dostawca tkanin meblowych i dekoracyjnych (zarówno w Polsce, jak i w Europie). Swoim zasięgiem obejmuje obecnie 27 krajów Europy. Od kilku lat firma systematycznie prezentuje swoją ofertę na największych, międzynarodowych targach branżowych takich jak np. Heimtextil we Frankfurcie nad Menem. Potwierdzeniem działalności i doświadczenia marki są otrzymane liczne nagrody m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Diamenty Forbesa, Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii Partner Firm Zagranicznych, Diament Meblarstwa, Medal Europejski, Złoty Medal MTP, czy Produkt Roku w rankingu magazynu Meble Plus. Właściciele obu firm podkreślają, że najważniejszym elementem ich współpracy jest z pewnością spójna wizja rozwoju nowej platformy sprzedażowej AlmiDecor.com. Długoletnie doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz to potencjał do dalszego rozwoju i wzrostu dochodów.  – AlmiDecor to marka o silnej osobowości, która od lat kojarzona jest z unikalnymi produktami do wyposażenia wnętrz. Zdecydowaliśmy się na partnerstwo, gdyż kierunek, w którym się rozwija jest bardzo spójny z naszymi ideałami – podkreśla Prezes spółki Fargotex Group, Józef Kosiorek.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

AlmiDecor z nowym inwestorem_informacja prasowa AlmiDecor.com.docx

docx | 18,6 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
AlmiDecor w odświeżonej odsłonie

temu

AlmiDecor to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży wyposażenia wnętrz, założona w 1991 roku. Swój pozytywny, wyrazisty wizerunek zbudowała dzięki spójnej i konsekwentnej strategii opartej na unikalnej ofercie produktów wysokiej jakości, pięknie zaaranżowanym witrynom sklepowym oraz dbałości o wysokie standardy obsługi klienta. Dziś AlmiDecor pokazuje się w nowej, odświeżonej odsłonie!
Szczypta francuskiego designu

temu

Francuska marka Peugeot to nie tylko samochody. To prawie 200 lat tradycji w produkcji najwyższej jakości akcesoriów do kuchni i jadalni. W sklepie AlmiDecor.com znajdziecie designerskie młynki, solniczki, pieprzniczki, a także nowoczesne akcesoria winiarskie, które sprawdzą się podczas codziennego gotowania oraz uroczystych kolacji.
Kunszt szwedzkiego rzemiosła

temu

Sklep internetowy AlmiDecor.com właśnie wprowadził do swojej oferty kolejną markę – Kosta Boda. W nowościach znajdziemy między innymi klasyczne talerze i szklanki, kolorowe szkło artystyczne, ale także odważne i stylowe świeczniki w kształcie czaszek – wszystkie produkty wykonane z niezwykłą precyzją i kunsztem.  
Essential Home - styl retro w nowoczesnej odsłonie

temu

Sklep internetowy AlmiDecor.com wprowadził do swojej oferty nową markę - Essential Home. To meble sugestywne, nawiązujące do przełomu lat od 30. do 60. z powiewem nowoczesności.

Essential Home - styl retro w nowoczesnej odsłonie

Sklep internetowy AlmiDecor.com wprowadził do swojej oferty nową markę - Essential Home. To meble sugestywne, nawiązujące do przełomu lat od 30. do 60. z powiewem nowoczesności.